Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

SIK SORULAN SORULAR

Giriş
​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kamp dönem tarih ve fiyatları ne zaman duyurulmaktadır?

0

- Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığının her yıl Nisan ayı başında tüm teşkilata duyurduğu tebliğde kamp dönem tarihleri belirlenerek web sitemizden duyurulmaktadır. Güncel kamp dönem tarih ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kamp müracaatları ne zaman başlıyor?

0

- Kamp müracaatları her yıl Nisan ayının ilk haftası başlamaktadır. Kamp müracaatının kesin başlama tarihi İnternet sitemizden Nisan ayı başında duyurulmaktadır.

Kampa Kimler Müracaat edebilir?

0

- Başta şehit aileleri gazilerimiz vazife malulleri tüm teşkilat mensuplarımız ile Sosyal Tesislere giriş kartı bulunan yakınları müracaat edebilir.

Kamp müracaatları ne zaman sona eriyor?

0

- Kamp müracaatları her yıl Mayıs Ayının İlk haftası sona ermektedir. Kamp müracaatının kesin sona erme tarihi İnternet sitemizden Nisan ayı başında duyurulmaktadır.

Kamp müracaatlarını kim değerlendiriyor?

0

- Kamp müracaat formlarını Müdürlüğümüzde ki Kamp Müracaat formlarını kabul ve Değerlendirme komisyonu tarafından yapılmaktadır.

Müracaat sonuçlarını nasıl öğrenebiliriz?

0

- Yapılacak değerlendirme sonucu olumlu veya olumsuz müracaat sahiplerine SMS yoluyla bildirilmektedir.

Kamp süresi ne kadardır ve kampa giriş saat kaçta olmaktadır?

0

- Kamp süresi 6 gece 7 gündüzdür. Tesise girişler dönemin başladığı gün sabah saat 12.00 itibariyle başlar. Bu saatten önce tesise giriş yapanlardan 1 gün artı ücret alınır. Tesisten çıkışlar ise dönemin son günü saat 12.00 da sona erer.

Kamp fiyatlarına yemek fiyatları da dahil mi?

0

- Kamp fiyatlarına sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyatları dahildir. Kamp dönemleri giriş günü akşam yemeği ile başlayarak çıkış günü kahvaltı ile sona erer.

Kamp ücretlerini nasıl ödeyeceğiz?

0

- Kendisine oda tahsisi yapıldığı bildirilen iştirakçilerimizi kamp ücretinin 20sini kamp dönemi kendisine bildirildiği tarihte tesisin hesabına yatırdıktan sonra Kamp ücreti avansı olarak yatırılan miktardan geriye kalan kısım peşin veya kredi kartı ile yönetmelik gereği tesise ilk girişte tahsil edilecektir.

Kampa gelirken yanımızda ne gibi malzemeler getirmeliyiz?

0

- Odalarda 3 veya 5 yatak yatak sayısı kadar el ve vücut havlusu mevcuttur. Havlular çarşaf ve nevresimler her dönem başında değiştirilmektedir. Ayrıca dönem içerisinde bir defaya mahsus iştirakçilerimizin belirleyeceği bir günde ücretsiz olarak oda temizliği yapılacaktır. Ekstra oda temizliği çarşaf nevresim değiştirme çamaşır yıkama ütüleme ve ek yatak gibi taleplerinizi ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Misafirlerimiz ayrıca yanlarında plaj havlusu şampuan terlik getirebilirler.

0

-

​​​​​​​                   
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 • TURN BACK CRIME
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS RADYOSU
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • POLİS AKADEMİSİ
 • KURUMSAL E-POSTA
 • BİMER
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI