Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

donem_tarih_fiyat_2019

Giriş
2019 YILI KAMP DÖNEM VE TARİHLERİ
 
2019 YILI KAMP DÖNEM VE FİYAT LİSTELERİ 
Donem_Fiyatlari_2019_600.jpg 
 Büyütmek için tıklayınız.
        
       2019 yılı Müracaatları 3 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra yapılan müracaatlar kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

v  Kamp süresi 6 gece 7 gündüzdür.

v  Yemek Durumu; Yarım Pansiyon olup, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği oda  fiyatlarına dâhildir.

v  Tüm odalarımızda Klima, Buzdolabı ve Televizyon bulunmaktadır.                        

v  Tesisimiz genelinde Kablosuz İnternet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

·       Kamp ücreti avansı olarak yatırılan miktardan geriye kalan kısım, peşin veya kredi kartı ile yönetmelik gereği girişte tahsil edilecektir.

·       Tesise girişler dönemin başladığı gün sabah saat 12.00 itibariyle başlar. Bu saatten önce tesise giriş yapanlardan 1 gün artı ücret alınır.

·       Tesisten çıkışlar ise dönemin son günü saat 12.00 da sona erer.

·       Kamp dönemleri giriş günü akşam yemeği ile başlayarak çıkış günü kahvaltı ile sona erer.

·       Kamp dönemleri paket program olarak planlandığından dönem süresinden az konaklama yapan misafirlerimizden tam dönem ücreti alınacak, herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır. Ancak Emniyet Genel Müdürlüğü 18.09.2013 tarih ve 99016 sayılı yazısına istinaden hastalık, tayin ve eğitim gibi önceden öngörülmeyen acil ve zorunlu sebeplerle tesisten ayrılmak zorunda kalanlar geçerli mazeretlerini belgelemeleri halinde dilekçe ile müracaat ederek ücretleri iade edilebilecektir.

·       Yönetmelik gereği 3 ya da 5 kişilik odalarda oda kişi sayısından az kişi konaklaması durumunda dönem konaklama ücreti tam alınacaktır. (Yemek ücreti ise kalan kişi sayısı kadar alınacaktır) Odada konaklamak isteyen kişi sayısı oda kişi sayısından fazla olması ve ek yatak talep edilmesi durumunda ek yatak+yemek ücreti ayrıca alınacaktır.

·       Maliye Bakanlığının 2019-1 Kamu Sosyal Tesislerine ilişkin tebliği 10.maddede belirtilen; söz konusu tesislerde 01 Şubat 2016 tarihinden sonra doğan çocuklar için yemek bedeli alınmaz.bunlar için yemek istenilmesi halinde yemek bedelinin yarısı alınır. 01 Şubat 2013 ile 01 Şubat 2016 tarihleri arasında (Bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde yemek istenilip istenilmediğine bakılmaksızın yemek bedelinin yarısı alınır.

·       Emniyet Teşkilatı Şehit, Gazi, Vazife malulü veya vazife malulü iken “idari polis” kadrolarına aktarılan personelin kendisi, eşi ile on sekiz (18) yaşını bitirmemiş, öğrenci ise yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş erkek çocukları ve evlenmemiş kız çocuklarına sosyal tesislerde yemek bedellerinin %10 indirimli olarak uygulanır. Konaklama ücreti alınmaz. Ancak; yukarıda belirtilen kişilerin haricinde beraberinde gelen akrabaları veya misafirlerinden konaklama ve yemek ücretininim tamamı alınır.​​

·       Tesisimizden faydalanmak isteyen Emniyet Teşkilatı Personeli haricindeki Kamu Personelinin beraberinde girişte görev belgesi getirmesi gerekmektedir.​​


 

Kamplarda Uygulanacak Usul ve Esaslar'ulaşmak için tıklayınız...​​ 
Engelli Bireye Sahip Mensuplarımıza uygulanacak kontenjan bilgilerine ulaşmak için tıklayınız...​​​​


​​
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 • TURN BACK CRIME
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • POLİS BAKIM ve YARDIM SANDIĞI
 • EGM ÇOCUK SAYFASI
 • POLİS RADYOSU
 • E-DEVLET HİZMETLERİ
 • POLİS AKADEMİSİ
 • KURUMSAL E-POSTA
 • BİMER
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI